Farmaceuci Ukrainie - pomagaj i zyskuj wiedzę!

Farmaceuci Ukrainie - pomagaj i zyskuj wiedzę!

Pomagaj i zyskuj wiedzę! - pod takim hasłem prowadzona jest charytatywna akcja edukacyjna "Farmaceuci Ukrainie". Przedsięwzięcie polega na organizacji cyklu webinarów i wydarzeń typu live na Instagramie, którym towarzyszy zbiórka wspierająca działalność inicjatywy farmaceuci.org na tworzenie i utrzymanie Punktów Pomocy Farmaceutycznej dla uchodźców z Ukrainy. W Punktach Pomocy Farmaceutycznej uchodźcy mogą skonsultować drobne dolegliwości i otrzymać dopasowane do potrzeb leki OTC. Farmaceuci służą także informacją na temat możliwości kontynuacji terapii chorób przewlekłych, wskazują rozwiązania w zakresie zamienników i kierują do lekarza, jeśli sytuacja tego wymaga.

Farmaceuci farmaceutom!

Farmaceuci Ukrainie to akcja pomocowa dla uchodźców, naszym celem jest zbiórka pieniędzy na pomoc uchodźcom, ale również wsparcie kolegów i koleżanek, którzy zaangażowali się w wolontariat na rzecz działania Punktów Pomocy Farmaceutycznej. Ufamy farmaceutom i wiemy, że tematem leków i bezpiecznej farmakoterapii wśród uchodźców zajmą się naprawdę profesjonalnie!

Więcej informacji na temat programu i wykładowców znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: https://farmaceuciukrainie.pl

Link do naszej skarbonki: SKARBONKA FARMACEUTÓW UKRAINIE

Więcej informacji na temat programu i wykładowców znajdziecie Państwo również na naszym facebooku